Запрошуємо до взаємовигідної та надійної співпраці!

245

Пропонуємо Вам якісні послуги з управлінського консалтингу, аудиту, податкового консультування, ведення обліку та складання звітності, тренінгових навчань з фінансового менеджменту, управлінського обліку, бюджетування, МСФЗ, а також американський курс «Успішне підприємництво» після завершення якого передбачена корисна та цікава поїздка в США, зокрема, на підприємства, що займаються такою ж діяльністю як і Ваше.

Якщо Ви плануєте замовити дві чи більше з вищенаведених послуг, то в період березня-квітня 2020 р. можемо запропонувати Вам суттєві знижки та вигідні пропозиції довгострокової співпраці.

З питаннями та для замовлення послуг телефонуйте за номером (096) 596-21-31 або пишіть на електронну пошту cqbs@ukr.net.

Наша команда пропонує для Вас зокрема розробку комплексних якісних бізнес-рішень з врахуванням факторів внутрішнього й зовнішнього середовища підприємства, надійну бізнес-підтримку в процесі їх прийняття та реалізації, потужну сервісну допомогу щодо різних аспектів діяльності і розвитку компанії чи здійснення окремого проекту.

З повагою і найкращими побажаннями, команда напряму CQBS-Сonsulting та партнери.

Детальніше на сайтах:

м. Львів, вул. Зелена 109