Тренінговий курс «Стратегічне управління розвитком підприємства та оцінювання його вартості»

266

Практично орієнтована програма, яка допоможе сформувати і реалізувати стратегії успішного розвитку компаній, зокрема й в кризових умовах, побудувати на підприємстві ефективний механізм стратегічного управління, здійснити оцінку бізнесу, а також буде корисна й для тих, хто планує проходити атестацію за британською програмою IFA «Стратегічний менеджмент» (Institute of Financial Accountants (IFA since 1916, United Kingdom / Великобританія). Програма українською мовою.

Незабаром з темами курсу можна буде ознайомитись на інтернет-сайті наших партнерів – ТзОВ «Тренінг Центр» (https://ifa.trainingcenter.com.ua/financial-managment/).

В умовах карантину передбачено 2 дні по 6 годин онлайн-занять (здебільшого субота та неділя або дві суботи) з 10:00 до 17:30 год. (з перервами 10 хвилин після кожної години і годиною обідньої перерви з 13.20 до 14.20). Також передбачені додаткові індивідуальні онлайн-консультації з орієнтацією на підприємства кожного з учасників курсу.

У звичайних умовах передбачено два повних дні інтенсивного тренінгового курсу в зручному конференц-залі в бізнес-центрі у Львові.

Учасникам тренінгу буде надано навчальні матеріали в електронній та друкованій формі, а також протягом днів тренінгу буде здійснюватись консультаційний супровід прийняття і реалізації стратегічних управлінських рішень щодо розвитку підприємств.

Також ті, хто грунтовно опанують курс «Стратегічне управління розвитком підприємства та оцінювання його вартості», отримають відповідний офіційний сертифікат.

Детальніше ознайомитись з програмою курсу «Стратегічне управління розвитком підприємства та оцінювання його вартості» можна за покликом https://www.cqbs-consulting.com/pro-kurs-frs/