Тренінговий курс «Управління фінансами фірми»

241

Програма Institute of Financial Accountants (IFA since 1916, United Kingdom / Великобританія) українською мовою.

Детальніше про курс на інтернет-сайті наших партнерів – ТзОВ «Тренінг Центр» за покликом: https://ifa.trainingcenter.com.ua/financial-managment/

В Україні фінансовий менеджмент набуває все більшої актуальності. Зміни в економіці, робота в умовах кризи вимагає від керівників підприємств по-новому підходити до управління фінансами. Для того, щоб уникнути значної частини фінансових труднощів та зберегти міцні ринкові позиції в умовах жорсткої конкуренції, необхідно сформувати ефективну систему фінансового менеджменту. Саме високий рівень організації фінансового менеджменту та ефективного управління фінансами дасть змогу своєчасно забезпечити підприємство коштами та в свою чергу його майбутній ефективний розвиток.  При цьому, фінансовий менеджмент є важливим елементом всіх видів економічної діяльності, включаючи банки й інші фінансові інститути.

В умовах карантину передбачено 6 онлайн-занять по 5 год. Онлайн-заняття проводяться по суботах та неділях з 10:00 до 16:30 год. (з перервами 10 хвилин після кожної години і годиною обідньої перерви з 13.20 до 14.20). Також передбачені додаткові онлайн-консультації.

В звичайних умовах передбачено шість повних днів інтенсивного тренінгового курсу в зручному конференц-залі в бізнес-центрі у Львові.

Учасникам тренінгу будуть надані корисні навчальні матеріали в електронній та друкованій формі.

Ті, хто грунтовно опанують курс «Фінансовий менеджмент» («Управління фінансами фірми») за програмою Institute of Financial Accountants та успішно пройдуть атестацію, зможуть отримати БРИТАНСЬКИЙ диплом IFA.

Цільова аудиторія:

  • власники бізнесу;
  • керівники компаній і керуючі філіями;
  • фінансові та нефінансові керівники вищої і середньої ланки підприємств;
  • менеджери, аналітики, економісти та фінансисти, які хочуть розширити використання сучасного фінансового інструментарію.

Мета:

  • Надати структуроване і логічне пояснення фінансових процесів, характерних для будь-якої компанії;
  • Сформувати у слухачів системне розуміння фінансів та розвинути практичні навики для ефективного управління фінансами в сучасних умовах;
  • Освоїти інструменти кваліфікованого використання фінансової та нефінансової інформації для оцінювання фінансового стану та перспектив розвитку компанії, а також прийняття ефективних управлінських рішень.

Детальніше ознайомитись з програмою курсу IFA FM можна за покликом https://www.cqbs-consulting.com/pro-kurs-fm/