Тренінговий курс «Ефективне управління підприємством: управлінський облік, бюджетування та аналіз»

201

Практично орієнтована програма з врахуванням кращого зарубіжного та вітчизняного досвіду успішних компаній, яка також буде корисна й для тих, хто планує вивчати чи проходити атестацію за програмами СІМА (Chartered Institute of Management Accountants; founded in 1919; United Kingdom / Великобританія) українською мовою.

Детальніше про курс на інтернет-сайті наших партнерів – ТзОВ «Тренінг Центр» за покликом: КУРС

В умовах карантину передбачено 8 онлайн-занять по 5 год. Онлайн-заняття проводяться по суботах і неділях з 10:00 до 16:30 год. (з перервами 10 хвилин після кожної години і годиною обідньої перерви з 13.20 до 14.20). Також передбачені додаткові онлайн-консультації.

В звичайних умовах передбачено вісім повних днів інтенсивного тренінгового курсу в зручному конференц-залі в бізнес-центрі у Львові.

Учасникам тренінгу буде надано навчальні матеріали в електронній та друкованій формі, а також буде запропоновано багато різних корисних індивідуальних пропозицій для підвищення ефективності діяльності їх підприємств.

Також ті, хто грунтовно опанують курс «Ефективне управління підприємством: управлінський облік, бюджетування та аналіз», отримають відповідний офіційний сертифікат.

Цільова аудиторія:
• власники бізнесу.
• фінансові та нефінансові керівники вищої і середньої ланки.
• менеджери, аналітики.
• економісти, фінансисти, бухгалтери.
• всі, хто бажає розширити знання і навики з управлінського обліку, бюджетування та економічного аналізу.

Мета
• Надати структуроване і логічне пояснення різних аспектів організації управлінського обліку, бюджетування та економічного аналізу на підприємстві і можливостей використання їх даних для прийняття управлінських рішень.
• Сформувати у слухачів системне розуміння методик факторного аналізу і причино-наслідкових зв’язків різних показників діяльності підприємства та розвинути практичні навики для прийняття оптимальних рішень та ефективного управління підприємством в сучасних умовах.
• Опанувати інструменти управлінського обліку, бюджетування і аналізу (як внутрішнього, так і зовнішнього середовища) для оцінювання реального стану та перспектив розвитку компанії, а також прийняття правильних управлінських рішень.

Детальніше ознайомитись з програмою курсу «Ефективне управління підприємством: управлінський облік, бюджетування та аналіз» можна за покликом https://www.cqbs-consulting.com/pro-kurs-eup/