Про курс ФРС

«Формування і реалізація стратегії розвитку підприємства»

Практично орієнтована програма, яка допоможе топ-менеджерам сформувати і реалізувати стратегії успішного розвитку компаній зокрема й в кризових умовах, побудувати на підприємстві ефективний механізм стратегічного управління, а також буде корисна й для тих, хто планує проходити атестацію за британською програмою IFA «Стратегічний менеджмент» (Institute of Financial Accountants (IFA since 1916, United Kingdom / Великобританія). Програма  українською мовою.

Незабаром з темами курсу можна буде ознайомитись на інтернет-сайті наших партнерів – ТзОВ «Тренінг Центр» (https://ifa.trainingcenter.com.ua/financial-managment/).

В умовах карантину передбачено 5 онлайн-занять по 6 год. Онлайн-заняття проводяться по суботах з 10:00 до 17:30 год. (з перервами 10 хвилин після кожної години і годиною обідньої перерви з 13.20 до 14.20). Також передбачені додаткові індивідуальні онлайн-консультації з орієнтацією на підприємства кожного з учасників курсу.

В звичайних умовах передбачено чотири повних дні інтенсивного тренінгового курсу в зручному конференц-залі в бізнес-центрі у Львові.

Учасникам тренінгу буде надано навчальні матеріали в електронній та друкованій формі, а також буде здійснюватись консультаційний супровід прийняття і реалізації стратегічних управлінських рішень щодо розвитку підприємств.

Також ті, хто грунтовно опанують курс «Формування і реалізація стратегії розвитку підприємства», отримають відповідний офіційний сертифікат.

Бізнес-тренер: Чубай Володимир


Поради від системного адміністратора сайту щодо під’єднання до онлайн-занять тренінгу через систему Google Meet і щодо її основних функціональних можливостей:

Початок роботи

Спільне редагування файлів

JamBoard для спільної роботи