Четвер, 13 Травня, 2021
Home Blog

Запрошуємо до взаємовигідної та надійної співпраці!

Пропонуємо Вам якісні послуги з управлінського консалтингу, аудиту, податкового консультування, ведення обліку та складання звітності, тренінгових навчань з фінансового менеджменту, управлінського обліку, бюджетування, МСФЗ, а також американський курс «Успішне підприємництво» після завершення якого передбачена корисна та цікава поїздка в США, зокрема, на підприємства, що займаються такою ж діяльністю як і Ваше.

Якщо Ви плануєте замовити дві чи більше з вищенаведених послуг, то в період березня-квітня 2020 р. можемо запропонувати Вам суттєві знижки та вигідні пропозиції довгострокової співпраці.

З питаннями та для замовлення послуг телефонуйте за номером (096) 596-21-31 або пишіть на електронну пошту cqbs@ukr.net.

Наша команда пропонує для Вас зокрема розробку комплексних якісних бізнес-рішень з врахуванням факторів внутрішнього й зовнішнього середовища підприємства, надійну бізнес-підтримку в процесі їх прийняття та реалізації, потужну сервісну допомогу щодо різних аспектів діяльності і розвитку компанії чи здійснення окремого проекту.

З повагою і найкращими побажаннями, команда напряму CQBS-Сonsulting та партнери.

Детальніше на сайтах:

м. Львів, вул. Зелена 109

Корисна інформація для експортерів

На сайті Державної установи „Офіс з просування експорту України” (https://epo.org.ua/) Ви зможете ознайомитись з аналітикою про зарубіжні ринки збуту, а також з інформацією про тарифні та нетарифні обмеження експорту в різні країни. Також є інформація про торгові місії, які плануються та міжнародні виставки і можливості участі у них.
Крім того тут зібрано поклики на підбірку навчальних курсів та матеріалів для експортерів та тих хто планує експортувати. Також є посібники та довідники щодо різних аспектів експорту як в конкретні країни, так і конкретних видів продукції, відеоматеріали з пошуку іноземних партнерів тощо.

Бізнес-курс «Успішне підприємництво» + стажування в США!

Ефективний, практичний та доступний бізнес-курс для власників та керівників комерційних підприємств малого та середнього бізнесу.

Курс складається з чотирьох взаємопов’язаних семінарів:

 • «Принципи ефективного керування фінансами»
 • «Принципи ефективного керування персоналом»
 • «Принципи ефективного маркетингу»
 • «Стратегічне лідерство».

Тривалість кожного семінару – п’ять днів. Навчання проводиться американськими бізнесменами (власниками, топ-менеджерами (в т.ч. президентами та віце-президентами) корпорацій, банків, успішних компаній в різних сферах діяльності тощо) у першій половині робочого дня. У другій половині дня тренери курсу відвідують учасників курсу на їхніх підприємствах для надання бізнес-консультацій.

Курс триває приблизно один рік. Після закінчення усіх чотирьох семінарів, Ви маєте можливість поїхати на 7-денне стажування у США.

Докладніше про бізнес-курс ТОВ “Тренінг Центр” на сайті: https://sbp.com.ua

Якщо Ви замовите одну з наших консультаційних, аналітичних чи інших послуг, зазначених в підменю «Послуги» на сайті www.cqbs-consulting.com, то отримаєте ще одну знижку на бізнес-курс наших ділових партнерів «Успішне підприємництво» в розмірі додаткових 5% (при оплаті всієї вартості курсу зразу) або 2% – просто заповнивши анкету після натиску на кнопку «Запрошуємо до ефективної співпраці» і вказавши відповідний курс. Ми зателефонуємо Вам і надішлемо код на отримання індивідуальної знижки.

Для постійних, зареєстрованих на нашому сайті, клієнтів та партнерів діє накопичувальна система знижок.

ТОВ «Тренінг Центр»

Корисні тренінги, семінари та бізнес-курси від українських та зарубіжних професіоналів, сертифіковані зарубіжні навчальні програми.

Сайт ТОВ «Тренінг Центр» – https://trainingcenter.com.ua/

ТОВ «АФ «Дебет-Кредит Консалтинг»

Надійне ведення обліку, складання звітності, здійснення розрахунків за податками, консультування щодо формування кадрової та іншої документації.

Сайт ТОВ «АФ «Дебет-Кредит Консалтинг» – https://debet-kredyt.com.ua/

ТОВ «АФ «Контракти-Аудит»

Високоякісні аудиторські послуги, консультації з питань оподаткування, обліку та звітності, юридичні та кадрові консультації.

Сайт ТОВ «АФ «Контракти-Аудит» – https://audit-consulting.biz/

Консультування щодо інформаційних ресурсів компанії в ракурсі підвищення результатів у фінансовій сфері

Консультаційні послуги щодо розробки та вдосконалення інформаційних ресурсів компанії та концепції їх наповнення, а також їх адміністрування та наповнення цікавим контентом за відповідним профілем діяльності, ідентифікація недоліків існуючих сайтів підприємства та розробка рекомендацій з покращення інтернет-ресурсів для підвищення його результатів у фінансовій сфері, допомога в підготовці якісних презентаційних матеріалів, а також буклетів про діяльність компанії, її місію та цілі, конкурентні переваги її продукції, робіт, послуг тощо.

Консультування з питань управління бізнесом і розвитку підприємства

 1. Консультаційні послуги з пошуку способів підвищення результативності та ефективності діяльності підприємства, зокрема зростання обсягів реалізації товарів, робіт, послуг, оптимізації витрат, збільшення прибутку тощо.
 2. Здійснення SWOT-аналізу (аналізу загроз і можливостей зовнішнього середовища, сильних і слабких сторін підприємства), зокрема, з метою пошуку способів подолання слабких сторін і ефективного реагування на загрози для збалансованого розвитку підприємства.
 3. Консультування щодо обгрунтування, прийняття і реалізації стратегічних управлінських рішень (в т.ч. щодо розробки стратегій розвитку підприємства).
 4. Консультації щодо складання бізнес-планів, підготовки проектів, зокрема для представлення на краудфандингових платформах чи перед інвесторами.
 5. Оцінювання ризиків ділових взаємовідносин підприємства і ризиків окремих проектів.
 6. Аналіз конкурентних переваг і потенціалу розвитку підприємства, а також оцінювання конкурентоспроможності його продукції, робіт, послуг.
 7. Консультації щодо маркетингових заходів та програм, а також соціальної відповідальності бізнесу і її впровадження.
 8. Консультаційні послуги щодо організації бюджетування на підприємстві та удосконалення управлінського обліку, розроблення ключових показників діяльності підприємства та форм управлінської звітності для прийняття рішень.
 9. Інші консультаційні послуги щодо управління бізнесом і розвитком підприємства

Аналіз фінансового стану підприємства та бізнес-процесів

 1. Аналіз фінансового стану підприємства, встановлення причинно-наслідкових зв’язків та розроблення рекомендацій щодо його покращення.
 2. Аналіз бізнес-процесів підприємства для виявлення можливостей їх оптимізації з метою підвищення ефективності його діяльності.

Запрошуємо партнерів до спільної реалізації суспільно важливих проектів!

Часто зустрічається ситуація коли підприємства прагнуть реалізовувати суспільно важливі та соціальні проекти для міста, регіону чи країни загалом, але в них не вистачає необхідних фінансових чи людських ресурсів, технічних чи технологічних можливостей тощо.

Ми пропонуємо об’єднати зусилля та ресурси для таких суспільно важливих проектів і запрошуємо партнерів до спільної їх реалізації в рамках соціальної відповідальності наших бізнесів! Маємо успішний досвід в організації та реалізації таких проектів, а також багато надійних ділових партнерів в різних сферах діяльності.

Телефонуйте нам, пишіть на електронну пошту cqbs@ukr.net або користуючись формою «Зворотній зв’язок» на сайті www.cqbs-consulting.com. Разом зможемо зробити світ кращим!