Бізнес-курс «Успішне підприємництво» + стажування в США!

309

Ефективний, практичний та доступний бізнес-курс для власників та керівників комерційних підприємств малого та середнього бізнесу.

Курс складається з чотирьох взаємопов’язаних семінарів:

  • «Принципи ефективного керування фінансами»
  • «Принципи ефективного керування персоналом»
  • «Принципи ефективного маркетингу»
  • «Стратегічне лідерство».

Тривалість кожного семінару – п’ять днів. Навчання проводиться американськими бізнесменами (власниками, топ-менеджерами (в т.ч. президентами та віце-президентами) корпорацій, банків, успішних компаній в різних сферах діяльності тощо) у першій половині робочого дня. У другій половині дня тренери курсу відвідують учасників курсу на їхніх підприємствах для надання бізнес-консультацій.

Курс триває приблизно один рік. Після закінчення усіх чотирьох семінарів, Ви маєте можливість поїхати на 7-денне стажування у США.

Докладніше про бізнес-курс ТОВ “Тренінг Центр” на сайті: https://sbp.com.ua

Якщо Ви замовите одну з наших консультаційних, аналітичних чи інших послуг, зазначених в підменю «Послуги» на сайті www.cqbs-consulting.com, то отримаєте ще одну знижку на бізнес-курс наших ділових партнерів «Успішне підприємництво» в розмірі додаткових 5% (при оплаті всієї вартості курсу зразу) або 2% – просто заповнивши анкету після натиску на кнопку «Запрошуємо до ефективної співпраці» і вказавши відповідний курс. Ми зателефонуємо Вам і надішлемо код на отримання індивідуальної знижки.

Для постійних, зареєстрованих на нашому сайті, клієнтів та партнерів діє накопичувальна система знижок.